Toyota Forum - Discutii despre Toyota

Go Back   Toyota Forum - Discutii despre Toyota > O Toyota ramane intotdeauna o Toyota > Discutii generale

Attention Visitor:
Bine ai venit pe forumul posesorilor deTOYOTA. Pentru a posta pe acest forum iti trebuie un user. Apasa aici pentru a-ti face un user. Dupa ce iti faci user nu uita sa activezi contul accesand casuta ta de email unde vei gasi un link. Daca vrei doar sa urmaresti discutiile fara a interveni selecteaza un forum de mai jos sau foloseste functia de search Pentru mai multe informatii legate de buna functionare a forumului va rugam cititi cu atentie regulamentul.

Nr de telefon al domnului Mosu

Discutii generale

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-02-2017, 16:06 PM   #1
Masinistul_210
Junior Member

Exclamation Nr de telefon al domnului Mosu

Buna ziua , am nevoie de nr de telefon al domnului Mosu . Mi-a ramas o bucata de bujie rupta in capul pistonului si nu o pot scoate si am vazut ca acesta poate sa extraga acea bucata ( vorbesc de un motor 2.0 D-4D Disel Toyota Avensis). Ma puteti ajuta cu date despre domnulsau cum il pot gasi ori nr personal de telefon..Va multumesc !
Masinistul_210 is offline   Reply With Quote
Old 10-23-2017, 23:30 PM   #2
stefangik
Senior Member

Cu un burghiu lung de 2-3 faci o gaura in bujie adanca de vreo 5mm apoi o scoti cu un exctractor de suruburi de acelasi diametru. Simplu. Nu e nevoie de mosi si babe )
stefangik is offline   Reply With Quote

Reply

Tags
domnului, mosu, telefon

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules