Toyota Forum - Discutii despre Toyota

Go Back   Toyota Forum - Discutii despre Toyota > Discutii libere, Publicitate, Servicii > Intalniri

Attention Visitor:
Bine ai venit pe forumul posesorilor deTOYOTA. Pentru a posta pe acest forum iti trebuie un user. Apasa aici pentru a-ti face un user. Dupa ce iti faci user nu uita sa activezi contul accesand casuta ta de email unde vei gasi un link. Daca vrei doar sa urmaresti discutiile fara a interveni selecteaza un forum de mai jos sau foloseste functia de search Pentru mai multe informatii legate de buna functionare a forumului va rugam cititi cu atentie regulamentul.

intalniri toyotisti iasi

Intalniri

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-04-2008, 11:39 AM   #1
leonard
Member

leonard's Avatar

Send a message via Yahoo to leonard
Default intalniri toyotisti iasi

sunt nou pe forum si nu stiu daca cei din iasi care au toyote se si intalnesc undeva. daca da spuneti-mi si mie unde iar daca nu propun sa ne stabilim si noi un loc de intalnire. ce ziceti?
leonard is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 11:56 AM   #2
Alexandru Olteanu
Administrator

Alexandru Olteanu's Avatar

cred ca mai bine stabiliti voi un loc da momentan nu stiu daca o sa mearga intalnirea noi de la bucuresti am anulat-o din lipsa membrilor momentan si din cauza vremii o sa ne intalnim prin primavara
Alexandru Olteanu is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 16:31 PM   #3
leonard
Member

leonard's Avatar

Quote:
Originally Posted by Alexandru Olteanu View Post
cred ca mai bine stabiliti voi un loc da momentan nu stiu daca o sa mearga intalnirea noi de la bucuresti am anulat-o din lipsa membrilor momentan si din cauza vremii o sa ne intalnim prin primavara
multumesc pentru sugestie alexandru. inteleg ca nici voi la bucuresti nu sunteti chiar atat de bine organizati. nu m-ar deranja ba chiar mi-ar place f mult sa ne intalnim o data pe an toti posesorii de toyote din toata tara membrii sau nu ai forumului. mi-ar place sa fie undeva in vara la mare. ce parere ai?
leonard is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 20:41 PM   #4
Alexandru Olteanu
Administrator

Alexandru Olteanu's Avatar

cum sa nu o sa afcem o intalnire nationala prin vara pana atunci o sa se mai stranga lume si o sa fie mai bine o sa se organizeze o intalnire nationala ori la munte ori la mare....... ramane la a;egerea noastra atunci....
Alexandru Olteanu is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 09:05 AM   #5
PicuTex
Junior Member

PicuTex's Avatar

Send a message via Yahoo to PicuTex

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
sunt nou pe forum si nu stiu daca cei din iasi care au toyote se si intalnesc undeva. daca da spuneti-mi si mie unde iar daca nu propun sa ne stabilim si noi un loc de intalnire. ce ziceti?

Salutare Leonard, sa stii ca nu prea sunt intalniri asa dese, doar accidental ca ne mai stim intre noi, insa cand facem o intalnire vine juma' de tara la ea
Attached Images
File Type: jpg P1010870.jpg (156.6 KB, 34 views)
PicuTex is offline   Reply With Quote
Old 03-14-2008, 08:42 AM   #6
leonard
Member

leonard's Avatar

Ai avut dreptate Alexandru. Nu pre a mers propunerea mea. Dar nu ma las si prpun ca macar sa facem cunostinta prin intermediul forumului. Nu de putine ori mi s-a intamplat ca atunci cand mergeam prin oras sa vad o toyota si sa ma intreb cine o fi. Oare posteaza pe forum? De exemplu este in Iasi o Toyota( avensis) de culoare visinie. Daca e pe forum posesorul ei vrea sa-i spun ca imi place la nebunie culoarea ei. De asemenea in fiecare dimineata cand merg la servici observ o alta toyota avensis de culoare neagra. E un tip de traba findca de fiecare data cand am vrut sa reintru in coloana mi-a facut loc. Vreau sa-i multumesc. As propune sa ne spunem macar numele si numerele de la masini pe forum. Ar fi cat de cat un pas inainte.
Old 03-14-2008, 18:05 PM   #7
PicuTex
Junior Member

PicuTex's Avatar

Send a message via Yahoo to PicuTex

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
Ai avut dreptate Alexandru. Nu pre a mers propunerea mea. Dar nu ma las si prpun ca macar sa facem cunostinta prin intermediul forumului. Nu de putine ori mi s-a intamplat ca atunci cand mergeam prin oras sa vad o toyota si sa ma intreb cine o fi. Oare posteaza pe forum? De exemplu este in Iasi o Toyota( avensis) de culoare visinie. Daca e pe forum posesorul ei vrea sa-i spun ca imi place la nebunie culoarea ei. De asemenea in fiecare dimineata cand merg la servici observ o alta toyota avensis de culoare neagra. E un tip de traba findca de fiecare data cand am vrut sa reintru in coloana mi-a facut loc. Vreau sa-i multumesc. As propune sa ne spunem macar numele si numerele de la masini pe forum. Ar fi cat de cat un pas inainte.
Corola verso B-53-EOT
Yaris B-09-PCT
Hiace B-73-EMV
PicuTex is offline   Reply With Quote
Old 03-19-2008, 15:53 PM   #8
leonard
Member

leonard's Avatar

Is-22-hil
Avensis
Old 03-19-2008, 19:55 PM   #9
andriu
Member

andriu's Avatar

B 123507 , Parca
andriu is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2008, 07:31 AM   #10
schiriac
Member

Ar trebui totusi sa ne vedem si noi, cei din Iasi. Am vazut ca sunt o groaza de Toyote in Iasi. Numai noua Corolla cred ca am vazut vreo douazeci pana acum, daca nu mai multe. Yaris-uri peste tot. N-ar strica deloc sa facem o intalnire la Iasi. Sunt multe de discutat, cum ar fi ce chestii ne-au dat pe spate si ce consideram dezavantaje la masinile noastre, bune practici de "exploatare" etc. Deci, cine e pentru? Eu sunt chiar entuziasmat de idee.

IS 08 URS
schiriac is offline   Reply With Quote

Reply

Tags
iasi, intalniri, toyotisti

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules