Toyota Forum - Discutii despre Toyota

Go Back   Toyota Forum - Discutii despre Toyota > O Toyota ramane intotdeauna o Toyota > Toyota - Masina mea

Attention Visitor:
Bine ai venit pe forumul posesorilor deTOYOTA. Pentru a posta pe acest forum iti trebuie un user. Apasa aici pentru a-ti face un user. Dupa ce iti faci user nu uita sa activezi contul accesand casuta ta de email unde vei gasi un link. Daca vrei doar sa urmaresti discutiile fara a interveni selecteaza un forum de mai jos sau foloseste functia de search Pentru mai multe informatii legate de buna functionare a forumului va rugam cititi cu atentie regulamentul.

Manuale Toyota

Toyota - Masina mea

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-30-2013, 20:53 PM   #1
cristianbucur
Junior Member

Default Manuale Toyota

Salut tuturor!

Am cautat prin tot forumul manuale pt Avensis(in mod special 2.2-2008) si nu am gasit. Maine, cel tarziu poimaine primesc cheile si eu habar nu am ce sa fac cu atatea butoane peste tot.

Rugamintea mea este sa ma ajutati cu ceva materiale, indiferent cat de complexe sunt sau nu.

In alta ordine de idei, daca exista un astfel de threat, rog moderatorii sa mute ce am scris aici; daca nu, cineva cu mai multa stiinta decat mine, sa ma ajute sa il structurez, pe modele/an, sau cum o fi mai bine. Ma gandesc eu ca poate mai sunt si altii care vor sa stie ce conduc, nu doar dpdv mecanic.(despre 2.2 am citit de mi s-a acrit-la ce imi trebuie mie=mai mult decat suficient).

Multumesc anticipat!
cristianbucur is offline   Reply With Quote
Old 07-31-2013, 16:31 PM   #2
cristianbucur
Junior Member

Gataaaa, am luat-o am reusit sa gasesc botonu de la motorina, ala sa imi plieze geamurile. dar..cam atat...
cristianbucur is offline   Reply With Quote
Old 03-24-2017, 10:27 AM   #3
TAII2.2GL
Junior Member

Salut. Si eu sunt recent posesor a unei Avensis II 2008 / am adus-o din Germania, insa fara user manual. Ma poti/puteti ajuta si pe mine sa gasesc o versiune online, in ultima instanta va rog ? Multumesc. Am Toyota Avensis II 2.2 DCAT tractiune lant, break.
TAII2.2GL is offline   Reply With Quote
Old 04-16-2017, 11:31 AM   #4
Dani CT
Junior Member

Buna.Sunt si eu de curind posesorul unei Avensis d4d 2.l dmodel 2007,si as dori sa am un manual de utilizare ca nu am primit la cumparare.Ma poate ajuta si pe mine cineva?.Multumesc
Dani CT is offline   Reply With Quote

Reply

Tags
manuale, toyota

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules